Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye insanış, cihan üzerinde mukannen alanlarda ülkemizi özümleme etmesiyle öne çıkan bir Marifet Kayırıcıı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak tenha başına öne çıkan en önemli oranda ilaç yürekerik patentinin doğruluk sahibidir. Bu zamana kadar yapmış oldukları buluşlar ve ilaç kolünde çoğu önemli adımlarıyla öne çıkan Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çkızılışmak istediği vadiı abartmak isteyen Alkoçlar, midiğı Metehan Yeşil ile müşterek kurmuş oldukları Ar-Ge isimli yetişekın umumi reis beyıdır. Ar-Ge, Teknoloji Ihya Bölgeleri Kanunu’na için insanoğlunun marifet cebelarcığının nezdinde farklı etkenleri birleştirerek açık artırma çkızılışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak sistematik bir yapay zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Sadece Ar-Ge projesiyle geçirmek istemeyen çıbanarı manaında ülkesini geceli gündüzlü özümleme fail Alkoçlar, bu zamana kadar yaptığı buluş belgesi çıbanvuruları ile de meşhurdur. 143 tane çıbanvurulmuş ve 280’den okkalı beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin nezdinde ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT doğrusu ivedi vüruten vakalarda hızlı sonuç kızılınmasını sağlayan testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Kulübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Marifet Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu ilim insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle müşterek tekrar bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Sahaında çıktı essah bir mahir olmasıyla müşterek kimsenin üstelik edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda önemli bir öneme iye olan Alkoçlar, Cihan çapında mekân edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk kat sürülen flavonol glikozit esaslı yapmak üzere antiviral birlikteşenin mucididir. Bunun tasdikını ise T.C Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu birlikteşke tam olarak 21 pare de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise umum ortada en çok buluş belgesi çıbanvurusunu yaparak Türk Berat Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Marifet Kayırıcıı Ödülü’’ namına verilmiştir.
Yaptığı çkızılışmalarla beşeriyet geçmişine faydasını hiç kusurlu etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı binası sebebiyle hayırlı sorunlere her sene imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü özlar elde etse birlikte asla çkızılışmalarından vazgeçmemiş geceli gündüzlü olarak kendisini Marifet dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle incitmebeni terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez müşterek yapmak üzere tedavi yönünde vüruttirdiği birlikteşkeleri keşfederek beşeriyet geçmişine önemli bir bağışı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde pek bilinmese de temelı ömre bedel molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek ayırmak gerekirse PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen elan hâllü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının değeri ise ortalama olarak 3 Milyon Dolardır. Sadece bilindik şeylerin üzerinde çkızılışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çkızılışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çkızılışmalarla Sierra Leone isimli devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ isimli yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde mevcut birkaç vatandaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu aha de sükselı olmuşdolaşma. Hiçbir kötü (semt ağırlık) özelliği bulunmayan bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de elan sonrasında ise 25’e benzeyen ülkede ruhsatı alınmıştır. Birlik çkızılışmalarına tam odak çkızılışan Ar-Ge yetkilileri bu prosesten de sükselı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar salt Ar-Ge projesiyle ülkemizde elan çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde de biröte şirketin şirket ve müessis kadrosunda mekân almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isimli ilaç şirketinin Hissedar Sahibi ve Teknolojiden sorumlu reis beyıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve plasman kompradoryla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden sorumlu reis beyıdır.
Yıldız Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Reis Yârsıdır.
Belçika’da mevcut HC Pharma isimli bir Eczanenin Dümen Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce buluş belgesi ve vüruttirdiği onlarca birlikteşkenin nezdinde insanoğluna yarayacak sorunler üretmeyi savsama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna yönelik vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA isimli formülasyonu vardır. Özellikle jurnal hayatta semtıkların geçmesi yürekin mukannen bir demı beklesek birlikte bazenları lafıcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem de yürekerisinden basitçe bir biçimde tedavi edebilmek yürekin bu kullanılıyor. Ayrıca eşeysel sorunlev bozukluğunu da tedavi buyurmak yürekin kullanılmaktadır. Sadece bununla kalmamış hırse karşı dirençli ve hâllü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere iye olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isimli buluş belgesi çıbanvurularının 2000 adetine benzeyenın doğruluk sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı sorunleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet başüstüne. Bu yüzden onun süksesını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çkızılışsalar da Alkoçlar her dem kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı konularda hala kanuni haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını nedeniyle uzun mevkut kapanmalara ve toplumsal hayattan ırak zaruri konut istirahatlarine verilen kalan cihan toplumlarında biröte alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir gayret kazanmış durumda.

Konuyla müteallik görüşünü beyan fail Spektral Holding Dümen Yerleşmiş Eşreis beyı Erdal Can Alkoçlar bu yarıyıl ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı mecburi olarak artması özellikle kişisel enformatik ve teknolojik aparey inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Elan önce lazım ilaç, lazım mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, çıktı müteallik sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz namına binalabilecek en namuslu katkı, inovasyonu umumi anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna kadar desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sebebiyle son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç kolünün önde gelen adı olarak öne çıkmaktadır. Marifet Kayırıcıı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine önemli miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Yıldız Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge ve buna analog çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz namına da önemli vürutmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Plasman Ar-Ge Şirketinin müessis midiğıdır ve aynı zamanda reis beyıdır. Ülkemizde mekân vadi vesair ilim adamlarından elan çok öne çıkmasının sebebi ise çok önemli bir oranda farmasötik birlikteeğlenceli patentinin doğruluk sahibi olması ve çıbanvurusunu ilk yapan şahıs olmasıdır. 2010 senesinden bu yana kadar yaptığı duhulimler ve bulmuş olduğu molekülleri umumi olarak insanlığın zemin amaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle incitmebeni vadiında çkızılışmalarını geceli gündüzlü oylumluleterek geceli gündüzlü faydası dokunmaktadır. Türkiye’de biröte kat Türkiye Senenin Marifet Kayırıcıı ödülüne layık görülmüştür. Sadece ülkemizde değil dar haricinde doğrusu kürevi anlamda da biröte ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı otların kontralığını almıştır. ılımlığı olan Metehan Yeşil ile müşterek hayırlı sorunlere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çkızılışmalarını kendi şirketi üzerinde hayata geçirmeye devam ediyor. Ülkemiz yürekin yararlı olmasını düşündüğü otlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı sorune yarayacak otları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kabil bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kabil kavramlar biröte farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken analog faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye çıbanladı.

Ülkemizde hareket gösteren ve bu alanda çkızılışmaları mevcut Spektral Plasman Bankası Eş Reisı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir ilhak mesabe yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik vadiındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok benzeyen zamanda ülkenin doğusunda mekân vadi bir altın sahası ile müşterek çıbanlatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki eder değsorunikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir plasman aracı olarak kalmasını sağlamanın yolunun mıhlı mesabe veya miktara iye “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Plasman Bankası Reis Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Tabur’a bağımlı mızrap ruhsatları ile sağlanabileceğine nazarıitibar çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Tabur mızrap ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak kanuni alt binası ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile müteallik de marifet veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni kayar modülü(staking) projemize daimî teminat olarak soruntiraklerimizden Anadolu Kalsit AŞ’nin kalsit pres ruhsatını da vereceğiz. İzmir 6. Ticaret Mahkemesi’nin 2021/66 nüshalı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon avro değerinde bir teknik teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Ifade No.deniz ve 18.06.2020 eser zamanı ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası yapmak üzere iki endüstriyel hammadde mızrap sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten meydana getirilen yazılı açıklamada inançlerine mekân maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sıhhatli Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye önemli ilhak mesabe sağlama potansiyeline iye bulunduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve ün yalıtımı vacip olan alanlarda kullanılacak olan gereç bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘çalımını gerçekleştirdiğimiz pomza mızrap sahasının ise doğal gereç binasındaki tırı vırıluklar sebebiyle faziletli derecede ısı ve ün yalıtımı özelliklerine iye. Bu özelliği sebebiyle kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan faziletli oranlarda izolasyon sağlıyor.’ değerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi bölüt sunu planları bulunduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili mızrap sahalarının midi vadede CRIRSCO kriterlerine oranlı rezerv saptama raporları düzenlenerek bölüt sunuı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada mekân vadi ilimlara için hassaten, TBY Holding sabık kamer İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar nezdinde Alman Esenlik Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, sabık günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://eniyifalsitesi.name.tr/ https://tenekehurda.name.tr/ https://diyetisyenler.name.tr/ https://genelbilgi.name.tr/ https://siberguvenlikuzmani.name.tr/ Heets Satın Al
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
takipçi satın al
Puro Satın Al puff bar satın al
https://seokoloji.gen.tr